Blansko ubytování

Hotel PROBE se nachází na okraji města Blanska, které je vstupní branou do Moravského krasu. Hotel je vzdálen tři minuty chůze od vlakového i autobusového nádraží.

V našem hotelu Probe i v naší hotelové ubytovně s výtahem poskytujeme ubytování jak rodinám, tak i jednotlivcům, turistům, účastníkům sportovních akcí nebo školním výletům. Samozřejmě u nás mají otevřené dveře i pracovníci nejrůznějších firem. Nabízíme levné dlouhodobé ubytování v Blansku pro jednotlivce i skupiny. Najdete u nás 80 pokojů s vlastní koupelnou a WC.

Pro obchodní jednání či rodinné akce nabízíme možnost pronájmu společenských salónků. V sále s kapacitou 80 osob můžete pořádat semináře, školení. Ke všemu vám velice rádi poskytneme i příslušné vybavením.

Sportovní vyžití vám zajistí nedaleko hotelu areál s 6-ti drahami kuželek nebo squash. V blízkosti hotelu se také nachází přehrada, zatopený lom nebo můžete navštívit nový aquapark.

Stravovací služby jsou zajištěny v hotelové restauraci s českou kuchyní a ve Sport baru – společenskozábavním centru ve stylu I. fotbalové ligy s večerním a nočním provozem. Příjemné posezení v tomto středisku je umocňováno sledováním velké video projekce a provozem kulečníkové herny.

Hledáte-li pro svou dovolenou čisté ovzduší a neporušenou přírodu, rozhodně stojí za to přijet do našeho ubytování Blansko. Chráněná krajinná oblast Moravského krasu nabízí vše. Pokud rádi jezdíte na kole, můžete si vyjet na řádně značené cyklostezky.

Pro ubytované hosty a skupiny zajišťujeme vstupy do jeskyní Moravského krasu.